Úvod » Kojenecké plavky


Kojenecké plavky

 

Značka SplashAbout vznikla pred 20-timi rokmi. Špecializuje sa na vyvíjanie plaveckých odevných potrieb pre kojencov, deti i dospelých.

Sklad a distribúcia sa nachádza vo Veľkej Británii, zatiaľ čo sídlo, v ktorom prebieha návrh a vývoj výrobkov, je vo Francúzsku. Tu má spoločnosť pre testovanie k dispozícii vlastný plavecký bazén a mnoho slnka pre preverenie kvality používaných tkanín.


Produkty sú konzultované s rodičmi, plaveckými inštruktormi a nezávislými skúšobnými inštitúciami vo Veľkej Británii, Francúzsku a Austrálii. Ďalej je testovaná ich bezpečnosť, funkčnosť, pevnosť a trvanlivosť. Veľký dôraz je kladený na návrhy designu a inovácie produktov.

SplashAbout vytvára originálne výrobky a je hrdý na štandard kvality, ktorý si zvolil.

Ponúkame Vám rozmanitú paletu detských plaveckých potrieb, vyvinutých pre komfort, pohodlie a predovšetkým pre Váš pokoj. Naše nádherné a nenahraditelné produkty chránia našich kojencov a deti vo vode i na súši.

Všetky produkty sú testované pod dohľadom kvalifikovaných plaveckých inštruktorov a fyzioterapeutov. Sú certifikované podľa európskeho štandardu EN13138-1 a majú vydaný jeden z najdôležitejších certifikátov CRITT.

Detské plavecké potreby majú slnečnú ochranu SPF50+ alebo vôbec neprepustia slnečné lúče.

Baby produkty – od novorodencov po batoľatá. Ponúkame vše čo budete potrebovať do plávania či na pláž. Chráni pred slnkom, pred zimou, proti pretečeniu a máme i niečo pre deti s alergiou či kožnými problémy.

Učíme sa plávať – od 1 roku do 6 rokov. Detské plaváčiky a plávacie vesty Vám pomôžu naučiť deti plávať a získať vo vode dôveru. A na slnku budú v bezpečí. Všetky produkty majú slnečnú ochranu SPF50+ alebo vôbec neprepustia slnečné lúče.

Ďalšie vodné potreby – a nezabudli sme ani na topánky do vody, plavecké okuliare, slušivé klobúčiky a čiapky.