« Späť na pobyty s deťmi

Pobyt s deťmi na Liptove

 

   Pobyt s deťmi na Liptove

 

 

 

Rekondično rehabilitačné zariadenie Relax Hotel*** Avena s kapacitou 160 - 180 lôžok je situované v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján. Toto územie sa nachádza v malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry, zo severnej strany v Jánskej doline, ktorá je jednou z najkrajších nízkotatranských dolín. Jánskou dolinou preteká potok Štiavnica, ktorý dotvára atmosféru prostredia. Dĺžka Jánskej doliny je 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier - Ďumbiera s výškou 2.043 m.n m.

Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkových, trojlôžkových a rodinných izbách (2 samostatné izby, každá so svojím sociálnym zariadením a vybavením prepojené dverami - vhodné pre viacčlenné rodiny a pod.) a apartmánoch. Izby poskytujú príjemné pohodlie a sú vybavené kartovým uzamykacím systémom, samostatným sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, telefónom, televízorom so satelitným rozvodom a väčšina izieb má balkón.

Stravovanie je zabezpečené formou polpenzie alebo plnej penzie priamo v klimatizovanej hotelovej reštaurácii. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov (studená a teplá kuchyňa, šaláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mlieko, čaj, ovocie, čerstvá zelenina a iné). Obed a večera je výber z menu s možnosťou vegetariánskej a diétnej stravy. V hotelovej reštaurácii s krbom podávame široký sortiment jedál a nápojov.

K príjemnému oddychu a posedeniu slúži hotelový bar s krbom, so širokým výberom nápojov ako aj možnosťou zábavy pri živej alebo reprodukovanej hudbe.

Hotel má bezbariérový prístup. Je vhodný i pre hostí na vozíčku. Parkovanie je zabezpečené priamo v hotelovom komplexe na hotelovom parkovisku, ktoré je zdarma a je strážené kamerovým systémom. V prípade záujmu sú k dispozícii i hotelové garáže. Neďaleko hotela sa nachádza i detské ihrisko s preliezkami a hojdačkami spolu s volejbalovým ihriskom s možnosťou minifutbalu.Termín pobytu: 31.5. - 2.6. 2019 /piatok – nedeľa/


Cena pobytu : 260 eur pre 2 dospelé osoby plus dieťa s polpenziouCena zahrňuje:


- Ubytovanie pre 2 dospelé osoby plus dieťa na 3 dni /2 noci/ s polpenziou

- Polpenzia pre 2 osoby – raňajky a večere formou bufetových stolov

- Pobytovú taxu a parkovanie

- 3 lekcie baby plávania /doobeda, poobede/

- wellness

- Množstvo zábavy a hier
 

 


 

Rezervácie:
info@DetskePlavanie.sk

Kontaktná osoba:

Kristína Birkusová
mob.0915/698 042
číslo účtu: SK4309000000005131204460

 

 

 

Storno poplatky:

a) odstúpenie od Zmluvy v termíne viac ako 28 dní pred poskytnutím služby - bez storno poplatku
b) odstúpenie od Zmluvy v termíne od 28 - 21 dní pred poskytnutím služby – 10 % z celkovej ceny objednaných služieb,
c) odstúpenie od Zmluvy v termíne od 20 - 14 dní pred poskytnutím služby - 15% z celkovej ceny objednaných služieb,
d) odstúpenie od Zmluvy v termíne od 13 – 8 dní pred poskytnutím služby - 20% z celkovej ceny objednaných služieb,
e) odstúpenie od Zmluvy v termíne od 7 -3 dní pred poskytnutím služby- 50% z celkovej ceny objednaných služieb,

 

f) odstúpenie od Zmluvy v termíne od 3 dní a v deň poskytnutia služby- 100% z celkovej ceny objednaných služieb,
g) odstúpenie v deň poskytnutia služby a v prípade skrátenia pobytu- 100% z celkovej ceny objednaných služieb.Fotogaléria