shape

Foto video

photo photo

Foto video

Predstavujeme vám jedinečnú službu fotenia vašich najmenších počas nezabudnuteľných chvíľ vo vode, ktorú ponúka plavecký klub vodní čerti. Uchovajte si spomienky na prvé plavecké zážitky vášho dieťatka s profesionálnymi fotkami, ktoré zachytia úsmevy, bublinky a radostné momenty pri prvých plaveckých pokusoch.

Fotenie v plaveckom klube vodní čerti je určené pre deti už od útleho veku 4 mesiacov až do 3 rokov. Profesionálny fotograf, ktorý je súčasťou nášho tímu, je špeciálne vyškolený na prácu s deťmi a na pohyb vo vodnom prostredí, aby každý snímok bol nielen krásny, ale aj bezpečný.

Výsledkom sú nádherné, živé fotografie, ktoré odzrkadľujú jedinečnú atmosféru plaveckých hodín a neopakovateľnú interakciu medzi vami a vaším dieťaťom. Voda vytvára prirodzené prostredie pre deti, kde sa môžu cítiť uvoľnene, a práve to umožňuje zachytiť tie najprirodzenejšie a najautentickejšie okamihy.

Nechajte sa uniesť kúzlom prvého špliekania a uchovajte si tieto momenty navždy prostredníctvom profesionálnych fotografií od plaveckého klubu vodní čerti. Tieto fotografie budú nádhernou spomienkou pre celú rodinu a skvelým darčekom pre blízkych. Prihláste svoje dieťa na plavecký kurz a zvečnite jeho plavecký vývoj krásnymi fotkami, ktoré potešia srdce každého rodiča.

shapes
shapes
Práve prebiehajú zápisy do nových kurzov

Zavolajte a rezervujte si termíny
0905 808 909

Zavolať trénerovi
shape
shapes
shapes