shape

Saunovanie

photo photo

Saunovanie

Teplý vzduch, príjemná atmosféra a zvuky pohodovej hudby vám a vašim najmenším členom rodiny poskytnú únik od každodennej rutiny. Vstúpte do sveta láskavého saunovania pre bábätká v Plaveckom klube Vodní Čerti, kde sa starostlivosť o zdravie a pohodu vašich detí stáva našou prioritou.

Saunovanie bábätiek je jedinečná aktivita, ktorá kombinuje teplé prostredie sauny so špeciálnymi technikami, aby podporila zdravý vývoj imunitného systému a poskytla príležitosť pre posilnenie väzby medzi rodičom a dieťaťom. Táto aktivita je vhodná pre deti od 4 mesiacov do 3 rokov a je navrhnutá tak, aby respektovala citlivú pokožku a potreby vašich malých.

V Plaveckom klube Vodní Čerti je saunovanie bábätiek starostlivo dohliadané skúsenými profesionálmi, ktorí zabezpečujú, že teplota a vlhkosť v saune je optimálna a bezpečná pre vaše deti. Pri každej návšteve bude vaša rodina vedená odborníkmi, ktorí vám poskytnú tipy a techniky pre maximálne pohodlie a relaxáciu vašich najmenších.

Ponúkame vám nielen príležitosť posilniť imunitný systém vašich detí, ale aj možnosť vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky, keď spoločne objavujete radosti saunovania v bezpečnom a prívetivom prostredí. Plavecký klub Vodní Čerti je miesto, kde sa každé dieťa cíti ako malý vodný duch - hravý, šťastný a starostlivo chránený.

Nezabudnite, že saunovanie je príjemným doplnkom k plaveckým kurzom, kde sa vaše dieťa učí základné plavecké zručnosti a rozvíja svoju fyzickú koordináciu. V Plaveckom klube Vodní Čerti sme tu, aby sme podporili celkový rozvoj vášho dieťaťa s láskou k vode aj k zdraviu.

Rezervujte si svoju saunovaciu session pre bábätká dnes a objavte, ako príjemné teplo a starostlivosť môžu pozitívne ovplyvniť život vašej rodiny. Plavecký klub Vodní Čerti – tam, kde sa zdravie a šťastie stretávajú na vlnách pohody.

shapes
shapes
Práve prebiehajú zápisy do nových kurzov

Zavolajte a rezervujte si termíny
0905 808 909

Zavolať trénerovi
shape
shapes
shapes