shape

Náhradne lekcie

photo photo

Náhradne lekcie

Vážení rodičia,

Predstavujeme vám exkluzívnu možnosť pre vaše najmenšie ratolesti – náhradné lekcie plavania v plaveckom klube Vodní Čerti, kde sa váš drobec od 4 mesiacov do 3 rokov môže bezpečne a hravo zoznámiť s vodným živlom.

Prečo si vybrať práve nás, plavecký klub Vodní Čerti?

  • Bezpečnosť: Naše lekcie sú navrhnuté tak, aby vaše dieťa zažívalo vodu ako bezpečné a zábavné prostredie. Na každého malého plavca dohliada skúsený inštruktor, ktorý zaručuje individuálny prístup.
  • Flexibilita: Chápeme, že život s malým dieťaťom je plný prekvapení. Preto ponúkame náhradné lekcie, aby ste nemuseli prísť o žiadnu zábavu a vzdelávanie, ak vám to okolnosti nedovolia prísť na plánovanú hodinu.
  • Skúsenosť: S našimi lektormi, ktorí majú za sebou roky praxe a špeciálne školenie v oblasti plavania dojčiat a batoliat, je váš malý vodný čertík v tých najlepších rukách.
  • Rozvoj: Plavanie je nielen o zábave, ale aj o rozvoji motoriky a koordinácie. Voda ponúka prirodzený odpor, ktorý posilňuje svaly vášho dieťaťa, a pomáha mu rozvíjať jemnú aj hrubú motoriku.

Čo môžete od náhradných lekcií očakávať?

  • V prípade, že sa nemôžete zúčastniť pravidelnej lekcie, máte možnosť využiť náhradnú lekciu, aby vaše dieťa neprišlo o dôležitú príležitosť naučiť sa a zlepšiť svoje plavecké zručnosti.
  • Výhodou je, že náhradné lekcie poskytujú pružnosť, ktorá vám umožní prispôsobiť sa vašim potrebám a časovému harmonogramu bez toho, aby ste museli obetovať dôležitý čas pre rozvoj vášho dieťaťa.
  • Lekcie sa konajú v príjemnom a bezpečnom prostredí bazéna, ktorý je prispôsobený potrebám najmenších plavcov.

Ako sa zapojíte do našich náhradných lekcií?

  • Stačí nás kontaktovať a vyjadriť váš záujem o náhradné lekcie. Naši pracovníci sú vám k dispozícii, aby vám pomohli nájsť najvhodnejší termín.
  • Po vybavení všetkých potrebných formalít sa môžete tešiť na spoločné chvíle plné radosti a nových zážitkov so svojim dieťaťom na bazéne.

Nezabudnite, že plavanie je nielen skvelou aktivitou pre fyzický rozvoj vášho dieťaťa, ale posilňuje aj vašu vzájomnú väzbu. Pripravte sa na nezabudnuteľné momenty s vašimi malými vodnými čertíkmi v plaveckom klube Vodní Čerti. Tešíme sa na vás!

shapes
shapes
Práve prebiehajú zápisy do nových kurzov

Zavolajte a rezervujte si termíny
0905 808 909

Zavolať trénerovi
shape
shapes
shapes