shape

Trvanie kurzu / počet detí

  • Úvod
  • Trvanie kurzu / počet detí
photo photo

Trvanie kurzu / počet detí

Privítajte svoje dieťa do vzrušujúceho sveta vody s kurzm plávania pre deti od 4 mesiacov do 3 rokov v plaveckom klube Vodní Čerti! Náš špeciálne navrhnutý program je ideálny pre malé plavcov, ktorí sa len začínajú učiť plavanie a objavovať vodné radovánky.

Dĺžka kurzu a počet detí:

Kurz plávania v Plaveckom klube Vodní Čerti je rozdelený do blokov, aby vaše dieťa postupovalo svojim tempom a súčasne získavalo dôveru vo vode. Každý blok trvá 4 týždne, s dvoma lekciami týždenne po dobu 45 minút. V každej skupine je obmedzený počet detí, minimálne 4 a maximálne 6, aby sme zabezpečili individuálny prístup a maximálnu pozornosť pre každé dieťa. Malá skupina tiež poskytuje bezpečné prostredie pre interakciu s rovesníkmi a zároveň umožňuje inštruktorom vytvoriť pozitívne a podporné prostredie pre učenie.

Vlastnosti a výhody:

  • Individuálny prístup: Kvôli malému počtu detí v skupine má každé dieťa zabezpečenú dostatočnú pozornosť a starostlivosť.
  • Kvalifikovaní inštruktori: Naši inštruktori sú špeciálne vyškolení v oblasti plávania dojčiat a batoliat a pravidelne absolvujú ďalšie školenia, aby boli v súlade s najnovšími metódami výučby.
  • Bezpečné prostredie: Kurz je vedený v teplej a čistej vode s modernými zariadeniami, kde je bezpečnosť na prvom mieste.
  • Sociálne interakcie: Vaše dieťa sa nielen naučí plávať, ale tiež si rozvíja sociálne zručnosti a učí sa interagovať s ostatnými deťmi.
  • Zdravotné výhody: Plávanie je skvelým spôsobom, ako podporovať fyzický rozvoj dieťaťa, vrátane posilnenia svalov a koordinácie.

V Plaveckom klube Vodní Čerti veríme, že plávanie je nielen zručnosť, ale aj zdroj radosti a zábavy. Zaregistrujte svoje dieťa dnes a pozrite sa, ako sa rozkvitá v dôvernejšieho a šťastnejšieho malého plavca!

shapes
shapes
Práve prebiehajú zápisy do nových kurzov

Zavolajte a rezervujte si termíny
0905 808 909

Zavolať trénerovi
shape
shapes
shapes