Úvod » Strediská » Bratislava


Plávanie s deťmi Bratislava - Petržalka

Kurzy plávania dojčiat, batoliat a detí v Bratislave. Moderné detské stredisko v Petržalke. Plávanie s deťmi v špecializovanom detskom bazéne. Lekcie plávania pre bábätká prebiehajú pod vedením kvalifikovaného trénera s 15 ročnou praxou. Májové Aqua baby kurzy plávania s ďeťmi sú spustené. 
 

 

INFO: 0905/808 909   tréner Mach 

INFO: 0904/266 407  inštruktorka Bartoková

 

 

Kurzy plávania dojčiat, batoliat a detí sú určené pre deti vo veku od 4 mesiacov do 6 rokov! Plávame vždy 2 krát za týždeň. Hodina baby plávania pozostáva z dvoch častí: plávania a saunovania. Všetky pohybové cvičenia sú predkladané hravou formou prostredníctvom pesničiek a riekaniek. Jeden kurz trvá 4 týždne, teda 8 lekcií tvorí jeden kurz.

 

Deti sú stredobodom našej práce. Každé dieťa je jedinečná osobnosť. A to sa snažíme vždy vnímať a rešpektovať. Plávanie detí nie sú preteky, ale beh na dlhej trati. Každé dieťa napreduje svojim tempom. Je na Vás aby ste vytrvali a úprimnou radosťou ocenili každý jeho drobný krok vpred.

 

 

Adresa:

Sitnianska 1, 851 07 Bratislava - Petržalka

 

 

Hotel sa nachádza v tichom a krásnom prostredí plnom zelene, neďaleko Chorvátskeho a Jaroveckého ramena Dunaja a dunajskej hrádze. Budova wellness centra je samostatná časť mimo hotela. Wellness časť je vybavená recepciou a k dispozícii pre návštevníkov sú 3 sauny. Najúžasnejší pre nás je nerezový bazén s najmodernejšími technológiami ktoré nám zabezpečia čistú a kvalitnú vodu. Samozrejme k dispozícii je bezplatné parkovisko priamo pred wellness centrom a hotelom.

 

 

 

Cenník platný od 1.1.2022

 

 

Prvý kurz baby plávania

 

 

140€

Druhý a následujúce kurzy detského plávania

 

 

130

Dvojčatá alebo dvaja súrodenci súčasne v kurzoch 

 

 

-10% z ceny kurzu

 

Jednorázový vstup tzv. skušobná lekcia 

 

 

 

20€

 

Polovičný kurz, to znamená 1x za týždeň 

 

 

 

70€

 

 

 

  • Kurz plávania pozostáva z dvoch častí: pobyt vo vode a saunovanie

  • Pobyt vo vode je max. 45 min.

  • Lekcia plávania 40 min.

                                                                                                         

 

 

 

Náhradne lekcie :

 

 

Poskytujeme možnosť dvoch lekcií k náhrade v prípade, že dieťa ochorie alebo z osobných dôvodov vynecháte lekciu. Učastník kurzu je povinný ohlásiť neúčasť na lekcii najneskôr v deň plávania do 9:00 hod. Účastníkovi, ktorý vopred neohlásil neúčasť nebude akceptovaná náhrada. V prípade že učastník navštevuje kurz iba raz do týždňa, má k dispozícií iba jednu náhradnú lekciu.


Náhrady je možné absolvovať najneskôr do jedného mesiaca od ukončenia kurzu, inak náhradná lekcia prepadá. Termín náhradnej lekcie je potrebné dojednať osobne alebo telefonicky. Pokiaľ na dohodnutý termín náhradnej hodiny neprídete, náhradna hodina Vám prepadne. Nahrádzané lekcie sa už opäť nahradiť nedajú!Fotogaléria

« Späť na naše strediská